7 הגאדג'טים הכי הזויים שהוצגו בתערוכת CES 2019

מה הקשר בין חיתול מלוכלך, כיכרות לחם טריות והתרעות כשהחתול שלכם עושה פיפי? שלושתם חלק משורה של גאדג'טים הזויים שהוצגו בתערוכת CES הבינלאומית, תערוכת הטכנולוגיה היוקרתית שנערכת מדי שנה בלאס וגאס.

בין המצאות ופיתוחים חדשים ועתידניים שהוצגו בתערוכה ושמטו את הלסת, התחבאו גם כמה גאדג'טים משעשעים, הזויים ומוזרים, שלחלקם יש שימוש כלשהו וחלקם פשוט לא ברורים. 7 הגאדג'טים הבאים יבהירו לכם למה אנחנו מתכוונים… העתיד כבר כאן?

  1. קרש עץ חכם – כן כן, שמעתם נכון. מדובר על קרש עץ פשוט, שהוא למעשה מסך מגע חכם המחובר לאינטרנט ומאפשר לנו לשלוט על הבית, לכוון את הטמפרטורה, לבדוק מה השעה, לקבל מידע על מזג האוויר ולכבות את האורות. הגאדג'ט הזה יהיה זמין לקראת סוף השנה, ומחירו יהיה ככל הנראה בסביבות האלף דולר.
  2. אסלה חכמה – הגענו לרגע הזה בזמן בו הטכנולוגיה אולי קצת מגזימה וצריך להפסיק. האסלה החכמה יכולה לדבר איתנו (השאלה אם מישהו באמת מעוניין בזה?), וכוללת רמקולים שמאפשרים לנו לשוחח עם מערכות בית חכמות כמו אלקסה של אמזון. חוץ מזה נוכל לחמם את מושב האסלה ואפילו לשחק עם אורות ומוזיקה, וכל זה רק ב-7000$.
  3. חיתול חכם – ואחרי האסלה החכמה, מגיע החיתול החכם. או יותר נכון, החיישן החכם של חברת Monit הקוריאנית, שממקמים על החיתול. החיישן הזה כולל בלוטות', שמודיע לכם כשהתינוק צריך החלפה, כך שלא תצטרכו לאמץ את האף יותר מדי.
  4. Bread Bot – הרובוט הזה, שזכה לשם המקורי Bread Bot, הוא מכונה אוטומטית שמייצרת כיכרות לחם חמות וטריות ומאפשרת לנו לרכוש לחם טרי שהרגע יצא מהתנור, ממש כמו שקונים משקאות או חטיפים במכונה.
  5. הטלוויזיה המתגלגלת של LG – LG הציגה טלוויזיה שיכולה "להתגלגל" ממש כמו נייר לתוך עצמה כשלא בשימוש, בלחיצת כפתור אחת. לא ברור כל כך למה שנרצה לקפל את הטלוויזיה שלנו כשאנחנו לא משתמשים בה, אבל האמת שזה די מרשים, ובטח יש שם איזה שימוש פוטנציאלי חבוי.
  6. רובוט שרק זקוק לאהבה – הרובוט היפני הזה, שתוכלו לקרוא לו Lovot, רק רוצה שנהייה מאושרים, ולכן כל מטרתו לגרום לנו לחייך באמצעות פיזור חיבה מוגזמת, דרישה לחיבוקים וליטופים והליכה אחרינו לכל מקום בבית, זאת אחרי שתיפרדו מלמעלה מ-5,500$. אין ספק שזה נחמד, אבל אנחנו כבר היינו מאמצים כלב.
  7. LavvieBot Litter Box – נמאס לכם לנקות אחרי החתול שלכם? אין צורך יותר, באמצעות ההמצאה הזו שמנקה את החול של החתול בעצמה, ועל הדרך תודיע לכם באפליקציה כשהחתול עשה את צרכיו. סתם שתדעו. באותה קטגוריה, הכירו את ה-Pepe pet dryer, מיני-סאונה שמבטיחה שתוך 25 דקות החתול/כלב הרטובים שלכם יצאו יבשים לגמרי.

אז את רוב הגאדג'טים האלה עדיין אי אפשר לרכוש – אבל מי יודע? אולי יום אחד הם עוד יעשו את הקפיצה למיינסטרים ותראו אותם מומלצים באחד הפוסטים שלנו ב"המומלצים ברשת"…