6 גאדג'טים שאתם חייבים במטבח שלכם

גאדג'טים ופיתוחים טכנולוגים הופכים כל חלק בחיים שלנו להרבה יותר פשוט – אז למה לא את המטבח?  איגדנו עבורכם כמה גאדג'טים שיהפכו את המטבח שלכם לצבעוני, חכם ויעיל, ויעשו את זה בסטייל! את התודה נשמח לקבל בצורת ארוחה.

6 גאדג'טים מבריקים למטבח – בשקלים בודדים

1. קוביות קרח רב-פעמיות – אבני קרח עשויות פלדת אל-חלד מבית הענקית "שיואמי", מאפשרות שני דברים עיקריים: לקרר את המשקה מבלי לשבש את טעמו עם מים, ולשמור אותו קר לאורך זמן מבלי שהקרח יימס במשקה. גאוני! אם המותג פחות חשוב לכם, יש גם את אבני הקרח האלו, שכתבנו עליהם בעבר.

2-1

2. גאדג'ט מבריק למטבח 8 ב-1: גאדג'ט צבעוני ושימושי למטבח, שמאגד ב"בקבוק" קומפקטי אחד שמונה פונקציות: סוחט, כוס מדידה, מועך ביצים, מגרד תבלינים, מפריד ביצים, מגרד גבינה, פותחן צנצנות ומשפך – מה צריך יותר?

3. כף גלידה ופירות כף המאפשרת ליצור כדורים קטנים וצבעוניים של פירות, גלידה, סורבה וכדומה, ולעצב קינוח שלקוח מתוך מסעדה! מושלם לסלט פירות או לקישוט לצילחות הארוחה. מגיע עם ראשים משני הצדדים בגדלים שונים.

4. מחזיק מכסה מקסים – הדבר הזה הוא אחד הגאדג'טים החמודים שראינו. מכירים את זה שאתם צריכים להשאיר את הסיר "מעט" פתוח, בשביל האדים? אז אנשי הפלסטיק האלו עושים את זה בשבילכם. איש הפלסטיק הזה עולה כמה שקלים ומוסיף הרבה צבע למטבח – אז למה לא?

A-(13)_01

5. מקלף פירות הדר  – שכחו מקילוף קלמנטינה בעזרת האצבעות, עם הריח הזה שאחר כך אי אפשר להסיר – הגאדג'ט החמוד הזה עוזר לקלף פירות הדר (תפוזים, לימונים, קלמנטינות…) במהירות ובקלות, בלי ללכלך את הידיים (תרתי משמע).

aeProduct.getSubject()

6. מקלף אבוקדו – ועכשיו גאדג'ט גם לאוהבי האבוקדו. קולפן פלסטיק המיועד לאבוקדו, שמחלץ את הגלעין, מפריד את האבוקדו מהקליפה ויוצר רצועות אבוקדו מושלמות בתוך שניות. נוח לשימוש, בטוח וקל לניקוי. מי ידע שאבוקדו יכול להפוך אפילו למושלם יותר?