לקראת פסח: 6 גאדג'טים מומלצים לניקיון הבית

פסח יגיע אלינו לפני שבכלל נרגיש, ויחד איתו ניקיון הפסח השנתי. בעוד רובוטים משתלטים כמעט על כל אספקט בחיים שלנו, עדיין נותרו כמה דברים לא לגמרי פתורים, כמו ניקיון הבית; אז נכון, שואבים רובוטים עוזר לנו לא מעט, אבל מה לגבי ניקיון המטבח, השירותים או החלונות? עדיין אין ממש רובוטים שעושים את כל זה, אבל כן יש גאדג'טים שרוצים לעזור לנו להפוך את הניקיון להרבה יותר פשוט ויעיל.

רגע לפני פסח, כדאי להשקיע ב-6 הגאדג'טים הביתיים הבאים!

  1. שואב אבק למיטה המזרן והסדינים שלנו צוברים לא מעט קרדית אבק עם הזמן, ואנחנו ישנים על כל האבק הזה לילה אחרי לילה! השואב החכם הזה מבית Huntsky מיועד לשאיבה וספיגת אבק ושיער במהירות וביעילות, כולל קרן UV שהורגת את הקרדית. הוא מעוצב בפשטות ובנוחות ומגיע בצבע כחול או כסוף.
gallery image

2. מנקה מיקרוגל אוטומטי הגאדג'ט הזה הגניב אותנו לגמרי: "הר געש" שמנקה בחוכמה את המיקרוגל שלנו, שצובר הרבה יותר חיידקים, שומן ולכלוך ממה שאנחנו חושבים. הר הגעש הזה, אותו ממלאים בחומץ ובמים, מפזר את אדיו בתוך המיקרוגל ומנקה ביעילות את כל החלל תוך 5-8 דקות, ולנו נותר רק לנגב.

3. מברשת קסם לניקוי כליםהמברשת הזו היא החבילה המלאה: יש לה מקום לסבון ולמים, בלחיצת כפתור היא נספגת בסבון ומאפשרת ניקוי מהיר ויעיל, בלי ללכלך את הידיים. חוץ מזה היא מגיעה בצבעים כיפים כמו כחול, ורוד וירוק!

gallery image

4. מנקה חלונות רובוטי החלונות שלנו הם מהחלקים הכי קשים (ואפילו מסוכנים) לניקוי בבית, ומצד שני הם דורשים ניקוי קבוע שכן הם צוברים אבק וחיידקים. כדי לפתור את הבעיה הזו הטכנולוגיה באה לקראתנו, עם מנקה חלונות רובוטים קטן, בטיחותי וחכם שמנקה את החלונות במהירות וביעילות. חוץ מחלונות הרובוט יכול לנקות גם קירות, שולחנות, רצפות וזכוכיות!

gallery image

5. מנקה חלונותאם אתם פחות מתחברים לטרנד הרובוטי, יש עוד דרכים ידניות לנקות חלונות ביעילות ובבטיחות, כמו הגאדג'ט הבא, המחובר למוט ארוך ומאפשר לנקות חלונות בקלות.

gallery image

6. ספוג אלקטרוני עם ראשים מתחלפים ספוג אלקטרוני חכם עם ראשים מתחלפים שמשאפשר ניקיון רב-תכליתי במטבח ובשירותים, קל לשימוש ופועל בלחיצת כפתור. את הספוג הזה תמצאו בגירבסט, ובאתר הזה תוכלו למצוא דילים משתלמים בגירביסט, האתר בסיני שמשגע את הישראלים!