6 בגדי ים לבנים ומיוחדים למסיבת רווקות

במסיבת הרווקות שלך את לא צריכה לדאוג לכלום (בשביל זה יש את החברות), אבל יש דבר אחד שהוא באחריותך – בגד הים. כשאת רוכשת בגד ים למסיבת רווקות, כנראה חשוב לך שהוא יהיה יפה ומיוחד, לבן (כמובן), ויתאים לך בול, אבל מצד שני את לא רוצה להוציא הרבה כסף – בכל זאת, כנראה שהוא בגד ים חד פעמי.

לכן, הפיתרון האולטימטיבי הוא להזמין בגד ים למסיבת רווקות באינטרנט! איגדנו עבורכן כמה אופציות מצוינות וחגיגיות במחירים מעולים – לכן נשאר רק לבחור

ביקיני עם מלמלה

הביקיני הזה הוא ביקיני לבן מהמם, שהמלמלה שלו מוסיפה לו אפקט של יוקרתיות וטאץ' של כלה, כך שאי אפשר לפספס אותך בשטח. הוא מגיע במידות S-XL ועכשיו ב-51% הנחה ומשלוח חינם!

בגד ים שלם עם הכיתוב "BRIDE"

אם את רוצה ללכת עד הסוף, בגד הים השלם הזה הוא בדיוק מה שאת מחפשת: בגד ים שלם עם מלמלה גדולה שמזכירה שמלת כלה, וכמובן הכיתוב BRIDE בזהב. הוא מגיע במידות S-XL, ובעמוד תוכלו למצוא גם בגדי ים עם הכיתוב TEAM BRIDE בלבן או בשחור. עכשיו בגד ים שלם BRIDE ב-12% הנחה ומשלוח חינם!

בגדי ים לכלה ולחברות

באותו סגנון אך קצת יותר פשוט, בגד ים שלם עם BRIDE לכלה (בלבן) ולכל החברות (בשחור). עם הבגד ים הזה אי אפשר לטעות כי הוא פשוט וקלאסי, מגיע במידות S-XL ועם גזרה שמתאימה לכולן. עכשיו בגד ים לכלה ולחברות ב-14% הנחה ומשלוח חינם!

בגד ים מוניקיני סקסי למסיבת רווקות

יש ביקיני פשוט, יש בגד ים שלם קלאסי, אבל אין ספק כי בגד ים יותר מיוחד מהמוניקיני הזה את לא תמצאי. מוניקני לבן וסקסי עם גזרה מגניבה, שמגיע במידות S-L. עכשיו מוניקני למסיבת רווקות ב-28% הנחה ומשלוח חינם!

בגד ים שלם וקלאסי

אם, לעומת זאת, את מחפשת משהו קלאסי, בגד ים שלם למסיבת רווקות יעשה את העבודה. מדובר על בגד ים לבן פשוט עם "חגורה" ואבזם שמייחדים את העיצוב. בגד הים מגיע במידות S-L, ובמשלוח בפחות מעשרה שקלים.

בגד ים עם כתף חשופה

הבגד ים הזה הוא ממש שמלת כלה בצורת בגד ים: בגד ים לבן עם כתף חשופה, מלמלה גדולה שלגמרי שייכת לשמלת כלה וגזרה מהממת ומיוחדת. בגד הים הזה מגיע במידות S-XL, ועכשיו ב-54% הנחה ומשלוח חינם!