5 סוגי שעונים: לנשים, גברים וילדים

היום שעונים הם הרבה יותר מגוונים מבעבר; לצד השעונים האלגנטיים והאופנתיים שמשדרים סמל סטטוס, אפשר למצוא גם שעונים מתחוכמים, עם פיצ'רים שימושיים יותר ופחות, שעונים ספורטיביים וצבעוניים, שעונים חכמים לילדים ועוד מלא הפתעות. קבלו 5 שעונים שעונים על כל הצרכים!

שעון חכם לילדים

השעון הבא הוא שעון חכם לילדים, שעון מקסים וצבעוני עם חיי בטריה ארוכים. באמצעותו ניתן לשחק משחקים, ללמוד דברים חדשים, להתכתב עם חברים, להתקשר להורים והוא כולל גם כפתור מצוקה ומעקב GPS. מגיע בצבע תכלת או ורוד.

שעון ספורט לגברים

שעון ספורט לגברים, שעון קלאסי כמו של "פעם" בעל איכות גבוה, יוקרתיות וסטייל. השעון חסין למים עד 50M, כולל פיצ'ר תאורה שמאיר את המחוגים, וכן כולל מעקב אחר לוח השנה וספירת שניות. מגיע במגוון צבעים לבחירה – זהב, אדום, כסף, שחור ועוד.

2019 Men Watches SMAEL Sport Watch Waterproof 50M Wristwatch Relogio Masculino Militar 1805 Men's Clock Digital Military Army

שעון יוקרתי לאישה

שעון יד לאישה, יוקרתי ואלגנטי ומתאים לנשים מטופחות שחשוב להן להיות תמיד מתוקתקות, או לנשים שתמיד רוצות להיות באופנה. מגיע בצבע כסף, זהב או זהב אדום, ויעניק שיק לכל מראה.

שעון עסקים מתקדם וחכם

השעון הבא הוא לאנשי עסקים שזקוקים למכשיר איכותי באמת. שעון חכם בעל מראה עסקי משגע, צג AMOLED בגודל 1.39 אינץ', בטריה חזקה ופיצ'רים שישפרו את העסקים שלכם – ניהול לוח זמנים, מענה לשיחות, כתיבת תזכרות, מעקב אחר קצב לב ופעילויות ספורטיביות ועוד ועוד ועוד!

Hot 2 Million Pixels Call 4G Watch Men Business Smart Watch 2019 New Couple Sports Watches Woman Waterproof Clock Bluetooth WiFi

שעון לאנשים ספורטיביים

ה-Xiaomi Mi Band 4 הוא שעון הספורט החדש של שיואמי, שעון מצוין במחיר נהדר שיעזור לכם לשפר את הפעילות הספורטיבית שלכם. הוא כולל ניטור מתקדם לפעילות ספורטיביות מגוונות (כולל שחיה!) בטריה חזקה, התממשקות לאפליקציה, ניטור קצב לב ושינה ועוד. שווה הצצה!