5 מתנות מושלמות לאנשים שמכורים לקפה

מחפשים מתנת יום הולדת למישהו/י שמכורים לקפה? או אולי פשוט רוצים לפנק את עצמכם עם משהו שקשור לאהבה הגדולה שלכם? 5 המתנות הבאות מושלמות לכל מי שפותח את הבוקר, הצהריים והערב עם קפה!

מכונת אספרסו

נתחיל במתנה הכי קלאסית: מכונת אספרסו! אם אתם מכירים מכורי קפה שאין להם עוד מכונה כזאת בבית, הגיע הזמן לתקן את העוולה. המכונה הזו היא מכונה איכותית, מעוצבת נפלא בצבע כסוף. מכונת קפה מסורתית (ללא קפסולות), קלה לשימוש ומקצועית!

מדבקה למטבח

מכורי קפה אמתיים רוצים לצעוק זאת לעולם. הסטיקר הבא שמתאים למטבח/מעל פינת קפה/מעל שולחן קפה מתאים בדיוק למשימה! סטיקר מעוצב עם הכיתוב I Love Coffee. לעוד סטיקרים של קפה לחצו כאן

מקציף חלב חשמלי

מכונת אספרסו לא שלמה ללא מקציף חלב. המקציף הבא הוא מקציף חלב חשמלי שעובד בלחיצת כפתור! מעוצב, קטן ומושלם למטבח. מגיע בצבע שחור. מתאים גם לאספרסו (בשביל הקפוצ'ינו המושלם) אך גם לנס קפה רגיל!

לצייר בקפה

תמיד רציתם לצייר בהפוך שלכם? העט אלקטרוני הבא יעזור לכם! עט לציור בקפה שמגיע ב-5 צבעים לבחירה ופועל על בטריות. בעזרתו ניתן לצייר צורות שונות בקפה כמו חיות, צורות גיאומטריות ואפילו ציורים מורכבים. מושלם לאמנים ביניכם.

מכונת אספרסו ניידת

מי שלא יכול בלי האספרסו שלו בכל מקום יאהב את המכונה הבאה – מכונת אספרסו ניידת שאפשר לקחת לכל מקום, גם לטיולים בטבע! המכונה קטנה, נוחה ומעוצבת, ופועלת באמצעות לחיצה ידנית ודחיסה של הקפה. מושלם!