5 מתנות למעריצים אמיתיים של הארי פוטר

לא משנה כמה זמן עבר מאז צאת הספרים/הסרטים, הארי פוטר נמצא קרוב לליבם של המעריצים האמתיים. אם אתם כאלו, או מחפשים מתנה למישהו שהוא כזה, הכתבה הבאה תעזור לכם עם 5 מתנות שכל מעריץ יאהב!

הרמז – גרסת הארי פוטר

הרמז הוא משחק הקופסה הקלאסי האהוב, ומטרתו לפתור את התעלומה ולמצוא מי הרוצח. בגרסה הזו, המשחק הקלאסי מקבל טוויסט, והוא כולו סביב הארי פוטר. הרמז הארי פוטר כולל לוח המציג את החדרים השונים בהוגוורטס (הינשופייה, האולם הגדול, חדרי השיעורים ועוד), בזמן בו תלמידים נעלמים במפתיע. עליכם לפתור את התעלומה ולגלות מי מעלים את התלמידים.

חולצות

רוצים להציג לראווה את הבית שאתם שייכים לו? חולצות בתים של הוגוורטס – הפלפאף, רייבנקלו, גריפינדור וסלית'רין – יעשו את העבודה! אם אתם מעוניינים במשהו יותר מרומז, כדאי לכם להציץ במתחם החולצות של הארי פוטר, שכולל מגוון רחב של חולצות משעשעות, מרגשות ומעוצבות!

בובות פאנקו פופ

בובות פאנקו פופ הן להיט חם – מדובר על בובות בדמויות תרבותיות אהובות עם ראש מרובע וגוף קטן, שסוחפות ילדים ומבוגרים. את הבובות האלו אפשר לאסוף, או לרכוש רק כמה בודדות כדי לקשט את המדפים ובין הספרים, ולהגדיר קצת יותר טוב את עצמכם ואת האהבות שלכם. בובות הפאנקו פופ האלו שייכות לדמויות מהספר/סרט הראשון, הארי פוטר ואבן החכמים, אך בלינק הזה תמצאו בובות פאנקו פופ הארי פוטר מכל הסרטים.

מפת הקונדסאים

תמיד חלמתם שתהיה לכם מפת קונדסאים משלכם? אז עכשיו החלום הזה יכול להתגשם, עם המפה המתקפלת הבאה שנראית בדיוק כמו מפת הקונדסאים בסרטים! פריט יפייפה שיכול לתרום לעיצוב הבית ולהוסיף קריצה שרק מעריצים יבינו. נסו לבדוק אם אתם מוצאים את פיטר פטיגרו שם…

הרכיבו את הוגוורטס

אוהבים משחקי הרכבה? אוהבים הארי פוטר? אז את המוצר הבא אתם חייבים לעצמכם: משחק הרכבה בסגנון לגו שמרכיב את הטירה של הוגוורטס, שאחר כך הופך למודל עיצובי שאפשר לשים בבית! לעוד משחקי הרכבה של הארי פוטר לחצו כאן.

למתחם המלא של מוצרי הארי פוטר לחצו כאן!