5 מתחת ל-5: חמישה גאדג'טים בפחות מחמישה שקלים

מסתבר שבאלי-אקספרס חמישה שקלים שווים יותר. באתר המסחר הפופולרי אצל הישראלים אפשר למצוא מגוון של גאדג'טים מגניבים ומוצרים ייחודיים שעולים פחות מבקבוק חלב! בין המוצרים יש כאלו שימושיים יותר ופחות, אבל מצאנו כמה שכולנו נמצא בהם שימוש. 

קבלו חמישה גאדג'טים שמצאנו באלי אקספרס ויגיעו אליכם בחינם בפחות מחמישה שקלים:
  1. פנס כיס הגאדג'ט הזה נותן משמעות שונה לגמרי למוצר "פנס כיס". בגודלו של כרטיס אשראי שמשתחל בקלות לכל ארנק, הגאדג'ט נפתח לתוך "מנורה" ומאיר כמו פנס קטן כל חלל חשוך. וכמובן, בפחות מחמישה שקלים!

2. מונע רטט במכונת כביסה מכירים את הרעש המעצבן של מכונת הכביסה שלא מפסיקה לרטוט ומשגעת את הראש? אז הנה המצאה קטנה שמטרתה לטפל בדיוק בזה. ארבע רפידות ש"סופגות" את הרטט במכונת הכביסה. תודו שחיכיתם לזה כל החיים. 

3. דף סבון מתמוסס לידיים – מטיילים הרבה? הכירו את ההמצאה הבאה: קופסת מגבונים לידיים, ניידת וקלה לשימוש, שמתפקדת כסבון לכל דבר! המגבון הוא למעשה סבון שמתמוסס במגע עם מים. בכל קופסה 20 מגבונים. 

060595-01

4.  אוזניית בלוטות' אוזניית בלוטות' פשוטה וקלה לשימוש, המתחברת בקלות לכל סמארטפון. כפתור אחד למענה וניתוק, אפשרות לשמיעת מוזיקה ואפילו לצילום סלפי. מעולה לנהיגה, מגיע בשחור או בלבן, משלוח חינם וכמובן, מחיר של כמה שקלים בלבד! 

1__06

5.  מתיז לימון – לימון הוא חלק משמעותי בתיבול לא מעט תבשילים וסלטים, אבל אם גם לכם נמאס לטפטף כמה טיפות ולהתחיל לערבב בהיסטריה, הכירו את הגאדג'ט הנחמד הבא: מתיז הלימון! את הפלסטיק הזה "מבריגים" בקלות לתוך הלימון ומשפריצים. 

3

לחצו כאן לעוד מגוון של מוצרים בחמישה שקלים בלבד!