5 מוצרים שיעזרו לכם לשמור על הסביבה

אין ספק שהעולם מתקרב בצעדי ענק למצוקה סביבתית. החור באוזון גדל, היערות נשרפים, והזיהום רק הולך ומצטבר. במצב כזה, כל אדם שמשנה את הרגליו להרגלים פחות מזהמים – תורם רבות. בין אם אתם רוצים להיות אקולוגים יותר או רק קוראים על הנושא כדי להבין קצת יותר מה זה ידרוש מכם, אנחנו כאן כדי להראות לכם ששמירה על הסביבה לא צריכה להיות מסורבלת. בעזרת המוצרים האלו, המעבר לחיים אקולוגיים יהיה קל ונוח יותר מכפי שאי פעם דמיינתם. אז בואו נתחיל!

נייר נצמד רב פעמי

לא צריך לוותר על הנוחות של נייר נצמד לאטימת מוצרים. מה שכן צריך לוותר עליו זה על הפלסטיק החד פעמי שנזרק שוב ושוב בתהליך. קנו נייר נצמד רב פעמי וצמצמו את כמות הזבל הלא מתכלה שאתם מייצרים! הנייר הנצמד הרב פעמי עושה שימוש בשעווה טבעית ולא מזיקה שעוזרת לו להיצמד לכל משטח שתבחרו, והוא יעיל למשך כשנה של שימוש. החלק הכי טוב בו? הוא מתכלה באופן יחסית מהיר, ולכן אחרי שנה תוכלו לזרוק אותו לפח (או לקומפוסט) בתחושה טובה.

קשים רב פעמיים

בטח נחשפתם לקשים הרב פעמיים בפוסטים של רבים וטובים מאושיות האינסטגרם בשנה האחרונה. אכן, רבים הכריזו על הקשים הרב פעמיים כטרנד אינסטגרמי חולף, אך הם מראים שוב ושוב שהם כאן כדי להישאר. לא מדובר בטרנד, אלא על הנאה מפינוקים מודרניים – בצורה לא מזהמת. למה שזה יחלוף? אין על התחושה של שתיית קפה קר במרפסת דרך קש מפנק, ולמזלנו, לא צריך לוותר על הפינוק העילאי הזה. רק צריך להחליף אותו בקש רב פעמי שניתן לשטיפה במדיח!

נייר אפייה רב פעמי

נייר אפייה רב פעמי הוא פיתרון קסום להרגל המזהם של אפייה וזריקה. מעבר לכך, הוא עוזר בתהליך האפייה בכך שהוא מספק מידות ועוזר לכם לאפות בצורה הכי מדויקת ואסטתית שיש. מה שנקרא – win-win. המשטח עשוי מסיליקון שיכול לעמוד בטמפרטורות גבוהות ואינו רעיל, והבצק לא נדבק אליו! רואים שקל ונעים להיות אקולוגי?

מנורות גינה סולאריות

גם לחסוך בחשבון החשמל וגם להיות פחות מזהמים? חלום! שכרגע הפך למציאות. בואו לקנות מנורות גינה סולאריות שיאירו לכם את הגינה בעוצמתיות, וגם יכלכלו את עצמן מבחינת צריכת החשמל. במדינה שמשית כמו ישראל, גם בחורף מדובר בפתרון נוח, חסכוני ואקולוגי.

שקיות רב פעמיות מעוצבות לקניות

אפשר להסתובב עם שקיות יפות ואופנתיות כשעושים קניות, ועל הדרך להנות מהפחתת שקיות הפלסטיק המזהמות! לפי מילותיו של שירו של הזמר הקומי טים מינצ'ין, "קחו את שקיות הקנבאס שלכם לסופרמרקט!!!" זה עד כדי כך פשוט. תראו איזה שקיות רב פעמיות יפות יש לנו להציע לכם! לא תנסו?