5 מוצרים זולים לכלבים באלי-אקספרס, שיעלו ביוקר בחנויות

האינטרנט הוא מקום מצוין לרכוש מוצרים לבעלי החיים המכשכשים שלנו. מוצרים שבחנות החיות יעלו עשרות ואף מאות שקלים, ניתן למצוא במקומות כמו אליקספרס ואיביי בשקלים בודדים. אז נכון, צריך לחכות קצת למשלוח – אבל מצד שני, באותו סכום של משחק אחד בחנות תוכלו לקנות לכלבלב שלכם הרבה יותר משחקים וצעצועים שיעסיקו אותו לזמן ארוך!

אז אילו מוצרים הכי שווה לקנות באינטרנט? מצאנו לכם כמה אופציות מצוינות:

1.רתמה לכלב – רתמה לכלב היא דרך נוחה וקלה לצאת עם הכלב לטיול. הרתמה מגיעה במגוון של צבעים ודוגמאות, לכל הגזעים והגדלים ועשויה מניילון. הרתמה מצוינת לכלבים קטנים או לכלבים גדולים שאוהבים למשוך אותנו… החל מ23 שקלים באלי-אקספרס

gallery image

2. מבחר צעצועים לכלב הכלבים שלנו אוהבים לשחק, אבל בדיוק כמו ילדים קטנים, נמאס להם מהצעצועים שלהם די מהר. אז למה לקנות צעצוע בעשרות שקלים רק כדי שיבדר את הכלב לשלושה ימים? ברחבי הרשת תמצאו מגוון צעצועים כמו כדורים, לחצנים וחבלים צבעוניים וכיפיים בשקלים בודדים, כמו הצעצועים הבאים שעולים החל מ- 2.4 שקלים!

gallery image

3. כפפה לנשירת שיער כל בעל כלב (בעיקר אם הוא פרוותי במיוחד) יודע שהפרווה הנושרת של הכלב היא בעיה שקשה למצוא לה פיתרון. אז כדאי להכיר את כפפת הסיליקון הזו, שמתפקדת כמסרק ומורידה בקלות את פרוות הכלב. איך משתמשים בה? פשוט מלבישים אותה על היד ומלטפים את הכלב -היא כבר תעשה את העבודה! 8.2 שקלים באלי אקספרס

gallery image

4. מיטה לכלב גם לכלב לנו מגיעה מיטה מפנקת ונוחה ללילות הקרים! באלי אקספרס אפשר למצוא מיטות בכל הסגנונות, הגדלים והצבעים, כמו המיטה-ספה המצוינת הזו. המיטה הזו מגיעה בגדלים מ-S ועד XXXL, בצבעים מושכים כמו כחול, ירוק או ורוד, עשויה מכותנה וצמר נושמים ומחירה מ34.3 שקלים! (תלוי בגודל)

gallery image

5. משחקי האכלה למשחקי האכלה שתי מטרות: הראשונה היא משחק חשיבה שגורם לכלב להפעיל את המוח ולחשוב, והשניה היא לגרום לכלב לאכול לאט יותר (לכלבים שאוכלים מהר במיוחד). במשחקים אפשר לשים את האוכל הרגיל של הכלב או לפנק בחטיפים. ישנו מגוון של משחקי האכלה לכלבים, כמו המשחק הבא, שדורש מהכלב להפעיל את הראש כדי להפוך את הפקקים ולמצוא את האוכל. החל מ-36.5 שקלים!

gallery image