5 גאדג'טים מומלצים לאנשי הספר

אוהבים לקרוא או מכירים מישהו שאוהב לקרוא? 5 הגאדג'טים הבאים ישפרו משמעותית את חווית הקריאה שלכם – מספר אלקטרוני ועד מנורת קריאה!

ספר אלקטרוני

אם עוד לא השתדרגתם לקורא אלקטרוני, אולי הגיע הזמן. כשיש לכם קורא אלקטרוני, יש לכם ספריה ניידת שהולכת אתכם לכל מקום. את הקורא הדק והקל הזה אפשר לקחת לטיולים, לעבודה ולכל מקום, להוריד ספרים בתוך שניות ולהנות מעולמות שלמים. יש לו בטריה חזקה מאוד שמחזיקה ימים ואף שבועות, והוא נוח וידידותי לסביבה.

סימניה משעשעת

 אם קשה לכם להיפרד מדפי הנייר ומכובד הספר על הידיים שלכם, אז אתם עדיין זקוקים לסימניה. הסימניה הבאה היא סימניה משעשעת וצבעונית בצורת תרנגול, עשויה פלסטיק שתזכיר לכם איפה אתם נמצאים בכל רגע נתון.

מעמד לספר

מעמד לספר הזה הוא מעמד עץ לספר (וכן גם לטאבלטים או לסמארטפונים). הוא מתאים בעיקר אם אתם צריכים להישאר על אותו עמוד – למשל כשמדובר בספרי בישול, ספרי לימוד וכדומה – אך גם לקריאה של ספרים לשם הנאה.

מנורת קריאה

קוראים בלילה? אתם זקוקים למנורת קריאה קטנה, צבעונית, גמישה ומתכווננת כמו המנורה הבאה. המנורה הקטנה והזולה הזו תאפשר לכם לקרוא בכל תנאי היום. אם מדובר על קורא אלקטרוני, תוכלו לחבר אותה ישירות למכשיר ולהאיר עליו. אם מדובר על ספר פיזי, ניתן לחבר את המנורה למקור חשמל או לבטרייה ניידת.

מחזיק פלסטיק לעמוד

אם נתקלתם בצורך לקרוא ספר ביד אחת או שנמאס לכם שהספר כל הזמן נסגר עליכם, כדאי שתכירו את הגאדג'ט החביב הבא – מחזיק לעמוד! את מתקן הפלסטיק הזה מלבישים על האגודל, ובעזרתו ניתן לקרוא בקלות ולוודא שהספר לא ייסגר ואף ייפתח את הסוף.