3 גאדג'טים שיהפכו את הבית שלכם לחכם

טרנד הבית החכם הולך ותופס תאוצה, ועוד מעט נמצא את עצמנו בבית שכולו אוטומטי, מחליט החלטות בעצמו וחכם יותר מאיתנו. אבל לפני שזה קורה, כדאי קודם להכניס את הרגליים ולהתרגל למים… בשביל זה שווה להכיר שלושה גאדג'טים פשוטים וחכמים, שעושים את הבית שלנו קצת יותר חכם!

הנורה החכמה

נורה חכמה היא נורה שניתן לשלוט עליה מרחוק ובאמצעות הסמארטפון. כך תוכלו להדליק ולכבות את האור מרחוק, ואפילו לכוון "שעון מעורר" קבוע שידליק את האור בכל בוקר באותה השעה. הנורה הזו היא נורה פשוטה וזולה יחסית ויש לה שני גוונים שניתן לשחק ביניהם – לבן חם ולבן קר. אם תרכשו כמה כאלו, תוכלו לשלוט בכולן באופן סימולטני באמצעות האפליקציה, או לסווג אותן לקבוצות (סלון, חדר שינה וכו').

המנעול החכם

אם נמאס לכם לצאת מהבית, להגיע לרכב ואז לשאול את עצמכם, "רגע, נעלתי את הדלת?!" הנה משהו שכדאי לכם לשקול לרכוש: מנעול חכם שננעל ונפתח מרחוק באמצעות אפליקציה, ואף מאפשר לחלק "סיסמאות וירטואליות זמניות" לאנשים שאמורים להגיע לבית. בנוסף, הוא כולל קריאת טביעת אצבע לפתיחה מהירה וכן אפשרות לפתיחה באמצעות סיסמה. לא מספיק? הוא גם מסייע לשמור על הביטחון ומראה לכם את היסטוריית הכניסות.

השלט החכם

השלט הרחוק הופך קרוב מתמיד ואוניברסלי לחלוטין – הוא הופך להיות הסמארטפון שלכם! השלט החכם של שיואמי הוא עיגול קטן ולא מזיק, שמתווך בין המכשירים השונים בבית (טלוויזיות, מזגנים, מצלמות בטיחות) לסמארטפון שלכם, וכך מאפשר לכם לשלוט עליהם דרך הטלפון! כך תוכלו להדליק את המזגן בדרך הביתה ולהגיע אל בית קריר, לשלוט בטלוויזיה בלי לשאול בעצבים "איפה השלט?!", ועוד הרבה אופציות נחמדות שעושים את החיים שלנו הרבה יותר קלילים.

2