מארגנים מסיבה? קבלו כמה אביזרים שישדרגו כל אירוע

מארגנים אירוע, מסיבת יום הולדת, מסיבת סיום לימודים או סתם החלטתם להרים איזו מסיבת דירה? יש כמה דברים שיהפכו אותה מסתם עוד מסיבה למסיבה שידברו עליה ימים אחרי – ומסתבר שהכל תלוי בפרטים הקטנים.

בין אם זה בלונים, קישוטים או משחקי שתיה מושקעים – אלו הדברים שאתם צריכים במסיבה שלכם, ועולים גרושים דרך אתרים כמו אלי אקספרס!

בלונים

בלונים הם כבר מזמן לא רק לילדים קטנים, והיום הם מגיעים בצורות, בצבעים ובגדלים שהופכים כל מסיבה לשמחה, בעיקר אם מדובר באירוע יום הולדת. הנה כמה בלונים מהממים שמצאנו ברחבי הרשת:
בלונים בצורת בקבוקי אלכוהול,בלוני מספרים או בלונים מעוצבים וגדולים.

קישוטים לאלכוהול

אין אין אין מסיבה בלי בלי בלי אלכוהול, והקישוטים הבאים הופכים את האלכוהול לקצת יותר יפה באמצעות
קשיות מעוצבות, מטריות משקה לקוקטיילים קלאסים או קישוטי אננס טרופים – אלו בדיוק הפרטים הקטנים שמשדרגים את האירוע (וגורמים לו להצטלם יפה לאינסטגרם).

אטרקציות

ואיפה שיש מסיבה, יש אלכוהול ויש בלונים, כנראה גם צריך כמה משחקי שתיה ואטרקציות שירימו את המצב. אי אפשר לטעות עם אטרקציות לחתונות קלאסיות הבאות – משחק ביר-פונג קלאסי, פוטו-בוט' טרנדי או משחק שתיה גלגל המזל. הכינו את הכבד ואת המצלמה.

מסיבת חוף/בריכה

לבסוף, אם המסיבה שלכם נערכת בבריכה, יש כמה דברים שפשוט אסור לכם לפספס, שיהפכו את המסיבה לאחת שזכורה לדורות. ביניהם אפשר למצוא בריכה לקירור הבירות, מתנפחים לבריכה בצורות שונות ומשחק ביר-פונג בבריכה.