לקראת שבועות: 6 גאדג'טים שאתם חייבים לחג

עוד מעט מגיע חג השבועות, ויסיים את תקופת החגים והאירועים שהתחילה עוד בפסח. שבועות משמעותו דבר אחד – מפסיקים עם ארוחות החג עמוסות הבשר, ומחליפים אותן בארוחה גבינתית ומדהימה של פשטידות, פסטות ופיצות. במיוחד לכבוד החג הכי גבינתי בלוח השנה, איגדנו עבורכם 6 גאדג'טים וכלים שישדרגו את החג הקרוב. בתיאבון!

סכינים לפריסת גבינה

אי אפשר לערוך רשימה כזו מבלי לתת את הכבוד הראוי לסכיני הגבינות, הסכינים שכל ייעודם הוא לחתוך גבינות – ולעשות את זה טוב. המארז הזה מכיל סכין גבינה איכותי ופורס גבינה, המאפשרים פריסה מדויקת וחיתוך מדויק של פרוסות הגבינה (מגבינה רכה ועד קשה). אגב, אם תהיתם למה יש חורים בסכין גבינה, דעו שהסיבה היא כי גבינות רכות נוטות להידבק, ולכן החורים מונעים זאת. תודו שלמדתם משהו חדש!

מגרדת פרמזן

אם אתם רוצים להרגיש במסעדה בביתכם שלכם, כדאי לכם להצטייד במגרדת פרמז'ן, שכנראה תעבוד קשה בערב שבועות, אבל גם במהלך כל ארוחה עם פסטה. המגרדת הזו מגיעה עם חותך בשני גדלים, שניתן להרכיב על המגרדת. מכניסים את הגבינה, מסובבים, ומקבלים גבינה מגורדת ישירות לתוך הפסטה/סלט. מושלם.

מגרדת גבינות

לא הפרמזן לבדו: מגרדת גבינות מרשימה במיוחד, שמגרדת כל סוג של גבינה בקלות ומעשירה כל ארוחה – פיצות, פסטות וכל מה שזקוק לטאץ' הגבינתי הקסום. המגרדת הזו קלה לשימוש ומגיעה עם חלקים מתפרקים שקל לנקות. פשוט מכניסים את הגבינה ולוחצים!

פלטת גבינות

אם אתם מחפשים חג שבועות חגיגי במיוחד, אתם כנראה מחפשים פלטת גבינות אמתית, כזאת שאפשר למצוא ביקבים ובאתרים לטעימות יין. המגש הבא הוא מגש מעץ במבוק, הכולל מגש נשלף עם סכינים ייעודיים לחיתוך ופריסת גבינה, מקום לקרקרים ולחמים וכמובן לגבינות עצמן. הגישו לצד בקבוק יין ואתם מסודרים.

פורס פיצה

בואו נודה בזה – חג שבועות אמתי כולל גם פיצה, אחת כזאת עמוסה בגבינות טובות ורטבים מעולים. כדי ללכת עד הסוף, כדאי להכיר את פורס הפיצה הבא, שיעזור לכם להיראות מקצועיים ולפרוס משולשים מושלמים (ותכלס, יהיה שימושי גם הרבה אחרי שבועות…)

גאדג'ט לפריסת גבינה צהובה

ולסיום, הגאדג'ט החמוד הבא יעזור לכם לפרוס גבינות קשות בקלות, לעובי הרצוי. מדובר על כלי עשוי פלסטיק, קטן וקומפקטי שתמיד טוב שיש במגירה.

חג שמח וגבינתי!