טסים לחו"ל בקיץ הקרוב? 5 אביזרים שאתם צריכים אתכם

הקיץ כבר כאן, ועונת הטיסות קרבה ובאה. אם אתם רוצים להגיע מדוגמים לטיסה הקרובה, קבלו 5 אביזרים שאתם רוצים אתכם במזוודה, בשדה ובמטוס!

נרתיק למוצרי אלקטרוניקה

כשאנחנו טסים, אנחנו נסחבים איתנו עם הרבה מוצרי אלקטרוניקה – המטענים לטלפון, הטאבלט, המטען לטאבלט, ספר אלקטרוני, האוזניות האלחוטיות והמטען שלהן, לעתים גם לפטופ… בקיצור, ערמה גדולה של כבלים ומכשירים. נרתיק למוצרי אלקטרוניקה יעשה לכם סדר בעניינים – מדובר על נרתיק ייעודי למוצרי אלקטרוניקה, כך שתמצאו בו תאים ייעודיים ורשתות לכבלים ולמכשירים קטנים.

aeProduct.getSubject()

כרית פנדי

אם אתם טסים עם הילדים, או לחילופין אם אתם מתקשים להירדם בטיסה ותמיד נאבקים עם המושב, זה המוצר עבורכם. כרית פנדי היא כרית רגליים לטיסה. היא מגיעה בנרתיק קטן, ובמטוס ניתן לנפח אותה בקלות ולהניח אותה בפני המושב. כך אפשר להניח בכיף את הרגליים, להזרים דם לגוף, להסתדר בצורה נוחה ולהירדם בקלות! לדעתנו, גאדג'ט מנצח שחובה בכל טיסה.

פנדי פילו - כרית רגליים לטיסות

קופסה למברשת שיניים

הקופסה הזו מושלמת לטיולים בחו"ל, בעיקר כאלו שדורשים מאיתנו לעבור ממלון למלון ולהיות הרבה בדרכים. מדובר על קופסת פלסטיק פשוטה וגדולה בצבעי פסטל לבחירה, שמאפשרת מספיק מקום לכמה מברשות שיניים ומשחה. קופסה למברשת שיניים מאוד נוחה ויעילה לטיולים, וגם לטיולים בשטח – כמו קאמפינג.

IVYSHION 1PC Portable ToothBrush Storage Box Travel Camping Toothbrush Case Cover Safety Health Bathroom Storage Organizer Box

אחסון נעליים במזוודה

כמעט תמיד אנחנו נתקעים עם השאלה – איך אורזים את הנעליים? הן תופסות הרבה מקום, אבל הן גם לא הדבר הכי נקי שיש ברשותינו ולא היינו רוצים שיהיו במגע עם הבגדים. התיק הבא יפתור לכם את הבעיה – מדובר על תיק לאחסון נעליים, במיוחד לטיסות וטיולים, עם מקום נרחב לנעליים וכן מקום ייעודי לסנדלים או כפכפים. התיק מגיע במגוון צבעים, נכנס בקלות למזוודה ופותר לנו את הדילמה.

Do Not Miss Drop ship women Travel Storage Shoes Bag High capacity men Shoes organizer bag Travel accessories

נרתיק לדרכון

נרתיק חכם לדרכון, שיכול להכיל כל מה שצריך כשאנחנו בשדה התעופה – את הדרכון עצמו (כמובן), כרטיס אשראי, כרטיס הטיסה, כסף מזומן, עט ואפילו את הטלפון שלנו. כך נוכל להתסובב בשדה בקלות, בלי דאגות מיותרות! נרתיק לדרכון מגיע הבכמה צבעים שמחים.