הילדים שלכם מבקשים וובקינז? הכירו את התופעה שחזרה לאופנה

תופעת הוובקינז הייתה פופולרית איפשהו לפני קצת יותר מעשור, כאשר הושקה ב-2005 והפכה ללהיט מצליח מאוד ברחבי העולם. מאז הטרנד דעך מאט, אבל נראה כי לאחרונה הוא חוזר בשיא הכוח – כך שאם הילדים שלכם מבקשים ווקינז ואין לכם מושג מה זה אומר, כדאי לכם לקרוא את המאמר הבא (כולל איפה להשיג בזול!)

מי אתם, וובקינז?

וובקינז הם למעשה בובות פרווה בצורות שונות ומגוונות של חיות – כלבים, חתולים, וכן גם נמרים, אריות, צפרדעים ועוד. עד כאן, רגיל. הייחודיות של וובקינז נובעת מטויסט מיוחד שמקים את הבובה לחיים: לכל בובה יש קוד סודי, בעזרתו נרשמים לאתר אינטרנט בשם "העולם של וובקינז". בעולם של וובקינז הילדים זוכים לגדל את חיית המחמד שלהם בצורה וירטואלית, אותה חיית מחמד שיש להם כבובת פרווה מתוקה. מאז 2009, האתר זכה גם לגרסה עברית, כך שהוא ידידותי מאוד גם לילדי ישראל.

האתר הוא למעשה עולם וירטואלי גדול. בעולם הזה יש פעילויות רבות לילדים. אפשר להרוויח כסף עבור החיה, לקנות עבורה מוצרים ולעצב את חדרה, וכן ללמוד אנגלית, לשחק במשחקים חינוכיים, להזמין חברים לבית של החיה, לשחק במשחקי קופסה וכן לצ'וטט בצ'אט בטיחותי עם חברים ברחבי העולם. מדובר על צ'אט בטוח עם משפטים מובנים מראש.

עולם הוובקינז כולל כלכלה משלו, כולל כסף וירטואלי בשני מטבעות – KinzCash ו-Estore-Points. את הראשון מרוויחים כאשר משחקים במשחקים, משיבים על שאלות ידע כללי, מגיעים למקומות מסוימים בעולם כמו באר המשאלות או משלימים עבודות מסוימות במרכז העבודות. את המטבע השני מקבלים מדי חודש, ואיתו ניתן לקנות דברים שעם המטבע הראשון לא ניתן לרכוש – כמו בגדים ורהיטים נדירים.

סוגי הוובקינז וכיצד משיגים וובקינז

יש כמה סוגים של בובות וובקינז:

  • וובקינז סטנדרטי – בובות וובקינז סטנדרטיות בגדלים "רגילים".
  • וובקינז זהב – וובקינז זהב הוא וובקינז גדול יותר שמאפשר יותר אפשרויות בעולם של וובקינז
  • וובקנז זהב בינוני – וובקינז בינוני, גם כן עם יותר אפשרויות
  • ליל' קינז – ליל קינז הוא וובקינז קטן וחביב, מעט זול יותר מהרגיל והגדול

ניתן למצוא וובקינז בחנויות השונות, אך גם באתרי המסחר שיכולים להיות זולים יותר – כמו וובקינז באמזון או וובקינז באיביי, שמוצעים בהנחות משמעותיות ובכמה עשרות שקלים בלבד. חשוב לבחור בוובקינז מקוריים שמגיעים עם קוד ייחודי שמאפשר להיכנס לעולם שלהם.