איך בוחרים משקפיים לקיץ?

כשמדובר במשקפי שמש, כולנו רוצים לעצמנו את הטוב ביותר, את האיכותי ביותר ואת הטרנד החם הבא.
מאוד קשה להחליט מה כדאי יותר לקנות ומגוון המותגים והחברות גדל מיום ליום. אבל אל דאגה, אנחנו כאן כדי לעשות לכם סדר.

הגנה

אחד הדברים החשובים ביותר הוא שמשקפי השמש שאתם קונים לא רק יהיו יפים ואופנתיים.
למשקפי שמש יש תפקיד מאוד חשוב – התפקיד שלהם הוא להגן לנו על העיניים והעור שמסביבם.
הראייה שלנו לא הולכת ונהיית טובה מיום ליום וחשיפה לאור השמש בהחלט יכולה לפגוע בהם.
מאוד חשוב לקנות משקפי שמש עם מסנני קרינה איכותיים. חפשו על משקפי השמש את התוית 100% UV ואפילו חפשו יותר את התוית 100% uva & uvb . למדריך מומלץ בנושא לחצו כאן.

סטייל

בני אדם הם שונים, לא כל מה שיתאים לחבר שלכם יתאים לכם.
חפשו את הסטייל שלכם מבין הסגנונות ובדקו מה מתאים למבנה הפנים שלכם, כמובן שחשוב לקחת בחשבון מה אופנתי כרגע ולא ללכת עם משקפי שמש שיצאו מהאופנה, אך מצד שני לא כל דבר שהוא טרנדי ושיא האופנה יכול להתאים לכם. בנוסף, כל סגנון משדר וויב שונה, השתדלו להתאים את המשקפיים לפי הוויב שלכם ולא את הוויב שלכם למשקפיים!

לבוש

התאמת לבוש מאוד דומה לעניין הסטייל, כשקונים משקפי שמש בדרך כלל בוחרים צבעים מסוימים.
לא כל בגד שתשימו על עצמכם יתאים למשקפי השמש שלכם ולכן חשוב מאוד שתבחרו את הבגדים על פי המשקפיים או את המשקפיים על פי הבגדים לפני רגע הרכישה.
עצה שלי שעובדת – אני מעדיפה לבחור את משקפי השמש שלי לאחר שעברתי על ארון הבגדים שלי, כך אני מוציאה את המירב בבחירת המשקפיים ופחות נתקעת בבוקר לפני שאני יוצאת לעבודה.

מותגים  

כמה שאני אוהבת את המילה הזאת, כן בדיוק! מותגים עולים לא מעט כסף אך הם נשארים אתכם לאורך זמן (במידה, כמובן, שהם לא אבדו או נגנבו…) חשוב מאוד לקנות מותגים ולא רק בגלל השם והמעמד שהם נותנים, אלא במיוחד בשל האיכות שלהם. כשקונים משקפי מותג אפשר להיות רגועים שחומרי הגלם הם הטובים ביותר ושהעיצוב יהיה נוח ובריא לשימוש.

מחיר

מחיר זה החלק שכולנו פחות אוהבים, כי בתאכלס מי אוהב לפתוח את הארנק ולהיפרד מכמה שטרות? (גם אשראי זו פרידה ואין לאן לברוח). דווקא בחלק הזה, אני אישית לא אגלה לכם את כל הסודות שלי, אבל אני אתן לכם הכוונה איך תמצאו בעצמכם את המקום שיכול להשתלם לכם בכיס:
אינטרנט.
כיום, ללכת לחנות משקפיים זו הוצאה מיותרת ולא רק על הדלק אלא גם על השכירות שאתם משלמים למקום ברגע רכישת המשקפיים. כן, זו המציאות אף אחד לא רוצה להפסיד ובדיוק מהסיבה הזאת ניתן להבין שתחזוק אתר אינטרנט לא עולה כמו השכרת חנות ועובדים. את המחירים הטובים ביותר תמצאו באינטרנט ואתם לא חייבים ללכת ולקנות באתרים סינים כמו עלי….
אתם יכולים למצוא אתרים ישראלים עם מחירים מעולים ומוצרים מקוריים בזול.

לקטלוג משקפי שמש הכנסו לאתר:
https://sunbriland.com/

מקווה שהצלחתי לעזור, קיץ נעים!